Referencie

Ohlasy spokojných klientov a MY-JUMPerov

Peter Machovčák

"Prvý raz som sa stretol s Ivanou ako s mentorkou počas letných prázdnin v roku 2016. Nesmierne mi napomohla aj čo sa týka kariérneho poradenstva a dodala mi potrebné odhodlanie, ktoré mi chýbalo na to, aby som sa vybral tou správnou cestou, za čo som jej nesmierne vďačný.

Adriana Bordáková

"Ak hľadáte človeka, ktorý vie motivovať, nadchnúť, podporiť, usmerniť, inšpirovať, naviesť, poradiť, podporiť, nájdete ho v osobe Ivany. Je presne ten typ, ktorý vie, ako nájsť nie práve najľahšiu, ale správnu skratku na dosiahnutie cieľov. Vie, čo chce, a Vy budete mať istotu, že to viete tiež."

Lenka Budajová

"S Ivanou sa poznáme už niekoľko rokov. V roku 2011 si ma vzala pod krídla a začala ma mentorovať v pracovnej oblasti. Vďaka nej sa stále posúvam, pretože som získala nové zručnosti, schopnosti a vedomosti v rôznych smeroch týkajucich sa ľudských zdrojov, marketingu a práci s ľuďmi. Pomohla mi aj s mojím postojom k sebe samej a vnímaním ľudí v mojom okolí a dnes sa venujem práci, ktorá ma napĺňa a baví."

Tomáš Zuzula

"No ako začať? Práca s Ivanou bola vždy zaujímavá, nakoľko som sa vedel od nej veľa naučiť a to aj ako v "starej práci", tak aj na prípravu na novú prácu. Veľmi mi pomohla, keď ma postupne a pomaličky pripravovala na pohovor, kde mi vysvetlila základy správneho vystupovania a dodala motiváciu na dosiahnutie cieľov."

Veronika Králová

"S Ivanou som sa stretla prvý raz v pracovnej oblasti, kde ma vedela vždy motivavovať, usmerniť a posunúť ďalej ako v pracovnom tak aj v osobnom živote. Spolupráca s ňou je veľmi motivujúca a nakoľko je veľmi príjemný a otvorený človek, vždy keď neviem sama nájsť riešenie ako ďalej, stačí sa na ňu obrátiť a riešenie sa hneď nájde už po chvíľke. Vďaka Ivane sa stále posúvam a zlepšujem v pracovnej oblasti. Jej mentorovanie je pre mňa veľkým prínosom. Je to človek, na ktorého sa môžem vždy a za každej situácie obrátiť. Nikdy Vám nepovie nie alebo nemám čas. Vždy nájde rýchle a jednoduché riešenie, nakoľko do všetkého sa pustí s plným odhodlaním. Spoluprácu s ňou veľmi oceňujem a vrelo odporúčam aj ďalším klientom. Verte tomu, že Vám vždy pomôže a bude Vás motivovať ako v súkromnom tak aj pracovnom prostredí."

Martina Brachňáková

"S Ivanou sa poznáme takmer 3 roky (od roku 2014). Spoločne sme zlepšovali procesy. Ako člen tímu, manažérka aj kolegyňa, všade potvrdila definíciu koučingu ako profesionálneho priateľstva. Ivana je pre mňa aj excelentný profesionál, aj priateľka. Svojou otvorenosťou vie presne trafiť do čierneho a pomenovať problémy a ich príčiny jednoducho a výstižne. Odtiaľ je to pre mňa iba kúsok ku riešeniam, ktoré sú plne v mojich rukách. Ako mením seba k lepšiemu, zlepšuje sa i svet okolo mňa. Ďakujem Ivana!"

Alexandra Bučková

"Ivanka moja, druhým menom Sheldon Cooper, tretim menom ŠIALENAAA, nikdy nenechaj umrieť to dieťa v Tebe, prosím🙂.“

Ivana Dobranská

"Si úžasný človek ... Ty ani netušíš, aký je zázrak to, k čomu si ma dotlačila ... sama neverím, že si mi dokázala dodať toľko odvahy. Pôsobíš na ľudí úžasne. Mňa osobne si posunula a to sme spolu minimálne. Roznášaš dobrú energiu a naše baby (zamestnanci) sú z Teba nadšené. Dokážeš človeku sadnúť za minútu. Verím, že to bude dlhé priateľstvo a aj spolupráca."

Prečítaj si ako prvý, čo je nové

Inšpiruj ľudí k životným zmenám ● Staň sa MY-JUMPerom ● Pridaj sa k nám